"OLIMP" sērijas angāri un ātri būvējamie nosiltinātie angāri

Ātri būvējamie kombinētie angāru karkasi ("OLIMP" sērija)

Angāri, SIA "Devor"

Siltie angāri: tehniskās un ekspluatācijas priekšrocības

SIA "DEVOR" īsteno ātri būvējamo nosiltināto angāru celtniecību pēc izdevīgām cenām. Mēs piedāvājam jebkuru ražošanas uzdevumu kompleksa un efektīvus risinājumus. Pie mums ir iespējams pasūtīt dažādu izmēru un nozīmes ēku projektēšanu, ražošanu, montāžu un apdari.

Siltie angāri ir sarežģītas inženieru konstrukcijas. Tos izmanto kā tirdzniecības kompleksus un administratīvās celtnes, autoservisus, auto mazgātavas, lauksaimniecības un ražošanas ēkas u.c. 

Nosiltināto angāru īpašības

Āti būvējamu nosiltinātu angāru atšķirības ir šādas:

  • zemas celtniecības izmaksas;
  • ekonomiskā ekspluatācija;
  • vieglāka pamatnes konstrukcija;
  • augsta izturība un noturība;
  • iespēja izmantot dažādu veidu darbībai;
  • ugunsdrošība;
  • mobilitāte.

Angāru sienu biezums tiek izrēķināts atkarībā no ēkas ekspluatācijas specifikas, vietas klimatiskajām īpašībām, pamatnes slodzes konstrukcijas īpašībām. 

Siltinātos angāros ir paredzēti pilnvērtīgi norobežojošo konstrukciju karkasi, kas nodrošina ārsienu elementsecīgu montāžu. Tādējādi var ietaupīt materiālus un darbu.

Līdztekus šādam angāra siltināšanas veidam ir iespējams izmantot gatavas norobežojošās konstrukcijas – "LSC BALTIC GROUP" termopaneļus vai standarta sendvičpaneļus. Abi varianti ļauj visa gada garumā iekštelpās saglabāt optimālu mikroklimatu.

Ātri būvējamo silto angāru cena ir atkarīga no ēkas platības un funkcionalitātes. Lai noskaidrotu izmaksas un saņemtu būvniecības izmaksu plānu, sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā, kas ir norādīti sadaļā KONTAKTI.

Angāru konstrukcija

Karkass

"OLIMP" sērijas tipveida angārs ir karkasa celtne, ēkas konstruktīvā sistēma – rāmji un saites.

Kolonnas: no velmēta taisnstūra šķērsgriezuma tērauda.

Kopnes: no vertikāliem un virzošiem VTPK profiliem (C 350 markas tērauds, cinka biezums 275gr/m2).

Kopējo ēkas karkasa stingrumu nodrošina spraišļu sistēma, vertikālie un horizontālie savienojumi. Karkasa elementu savienošana ar unificētiem stiprināšanas mezgliem. Stiprināšanai tiek izmantotas cinkotas bultskrūves un skrūves.

Starp kolonnām uzstādīti sienu paneļu karkasi un gala paneļi ar vārtu, logu un durvju ailēm, sekojošai elementsecīgai sienu montāžai.

Pārsegumam ir koptura sistēma (jumta kopturi no C-veida VTPK profiliem, cinka biezums 275gr/m2),
kopturu solis līdz 2 m. Kopturu un karkasa elementu savienojums ar bultskrūvēm.

Piegādes komplektā ietilpst kolonnas no velmēta tērauda; kopnes, sienu un pārseguma kopturi no VTPK profiliem; stiprināšanas elementi.

Norobežojošās konstrukcijas

Nesiltināts variants (bāzes komplektācija): cinkotas С-21 markas tērauda profilloksnes 0,45 х 1000 mm + papildelementi un stiprinājumi. Iespējamas profilloksnes ar polimēru pārklājumu, RAL krāsu palete (pēc pieprasījuma, nav iekļauts bāzes komplektācijā).

Siltinātais variants (bāzes komplektācija): gatavi sendvičpaneļi (biezums 100 mm, RAL krāsu palete) vai sendvičpaneļi elementsecīgai montāžai (biezums 100 mm, RAL krāsu palete) + fasona un stiprinājuma elementi.

Jumta segums

Nesiltināts variants (bāzes komplektācija): cinkotas HC-35 markas tērauda profilloksnes 0,5 х 1000 mm + papildelementi un stiprinājumi (bāzes komplektācija). Iespējamas profilloksnes ar polimēru pārklājumu, RAL krāsu palete (pēc pieprasījuma, nav iekļauts bāzes komplektācijā).

Nosiltināts variants (pamata komplektācija): gatavi sendvičpaneļi (biezums 60–200 mm, RAL krāsu palete) vai sendvičpaneļi elementsecīgai montāžai (biezums 60–200 mm, RAL krāsu palete) + fasona un stiprinājuma elementi.

Loģi

Pamata komplektācija: PVC logi ar vienkameras stikla paketi, slēgtie. 

Ir iespējami jebkuri citi varianti pēc pieprasījuma.

Vārti

Pamata komplektācija: veramie vārti rūpnieciska tipa ēkām. 

Ir iespējami jebkuri citi varianti pēc pieprasījuma.

Ieejas durvis

Pamata komplektācija: metāliskas durvis ar slēdzeni.

Ir iespējami jebkuri citi varianti pēc pieprasījuma.

Cenā ietilpst iepriekš minēto elementu ražošana un to izkraušana izjauktā veidā. 

Piegāde un montāža tiek apmaksāta atsevišķi. 

Sazināties ar mums