Angāru būvniecība

Ātri būvējamo angāru celtniecība no metāla konstrukcijām 

Mūsu uzņēmumā jūs varat pasūtīt kvalitatīvu angāru, kas jums kalpos ilgu laiku. Mēs piedāvājam ātri būvējamo angāru konstrukciju projektēšanu un izgatavošanu, kā arī to montāžu pēc izdevīgām cenām. Kopējais objekta realizācijas termiņš nepārsniedz 1–3 mēnešus, atkarībā no projekta mēroga. 

Mēs ražojam angārus no vieglām tērauda plānsienu konstrukcijām (VTPK ) un velmēta tērauda.

Šī tehnoloģija jau sen tiek plaši izmantota Eiropas valstīs un Kanādā. Ar tas palīdzību var ātri un ar minimālām izmaksām uzbūvēt dažādas komercijas celtnes: no nelielām saimniecības celtnēm līdz lieliem noliktavu kompleksiem. 

Vieglu metālisku konstrukciju angāru priekšrocības  

Angāru būvniecība, SIA "Devor"

1. Taupīšana uz dārgas spectehnikas izmantošanas un darba resursiem, kā arī būvniecības materiālu zemās izmaksas. 

Tā kā VTPK konstrukcija ir diezgan vienkārša un viegla, ar angāra būvniecību no metāla konstrukcijām tiks galā neliela speciālistu komanda. Tā kā konstrukciju savienošanā tiek izmantotas tikai skrūves, nav nepieciešams meklēt metinātāju. 

Angāra montāžai ir nepieciešama speciāla tehnika, kas tiek izvēlēta atkarībā no topoša angāra gabarītiem. 

2. Ātri būvējamā angāra no metāla konstrukcijām zemā cena.

Šī īpašība ir noteikta ar to, ka jūs pērkat ēku būvniecību tieši no ražotāja. Ēkai ir zema pašizmaksa, pateicoties gudri izveidotiem konstrukcijas risinājumiem, optimālai metālietilpībai un konstrukcijas sagatavošanai nosiltināšanai. 

3. Iespēja uzbūvēt augstas energoefektivitātes ēku. 

Mēs piedāvājam dažādus tipveida projektus. Vienā gadījumā tiek veidots "augstu" ātri būvējami metālkarkasa angāru projekti, ar proflapas pārklājumu. Citā gadījuma mēs piedāvājam projektus ar sendvičpaneļa apdari.

Pēdējā gadījumā projekts būs ekonomiski izdevīgs, pateicoties apkures izmaksām un telpu vēsināšanai.  

Celtnes no proflapas izmaksā lētāk, līdztekus tās krietni pārspēj izturībā un drošībā citu "auksto" variantu – ātri būvējamos tentu angārus. 

Ātri būvējamo angāru no metāla konstrukcijām izmēri

Ēkas laiduma platums: no 6 līdz 24 metriem bez balsta.
Augstums: uz sienas līdz zemas fermas joslai – līdz 9 metriem.
Garumam: nav ierobežojumu. 
Karkasa veids: rāmjveida.

Sadarbību varianti

Mūsu uzņēmums piedāvā dažus sadarbības variantus angāru būvniecībā no vieglām metāliskām konstrukcijām. Atšķirības ir komplektācijās, sniedzamo pakalpojumu skaitā un cenā:

1.Karkasa ražošana un piegāde (tipiskam projektam). 

Šajā gadījumā jūs varat nopirkt tikai metālisku profilu komplektu un skrūves patstāvīgai karkasa būvēšanai. 

2. Angāra projektēšana pēc individuāla pasūtījuma un karkasa piegāde.

3. Karkasa un papildus komplektējošo materiālu piegāde (apdares materiāli, logi, durvis, vārti – pēc izvēles). 

4. Piedāvājam pilnu VTPK angāru būvniecību. Mēs veicam visus projekta būvniecības posmus – no ēkas projektēšanas un pamata būvniecībai līdz pilnai gatavas ēkas apdarei. 

Šajā gadījumā kopējās izmaksas būs nedaudz augstākas nekā patstāvīgas angāra būvniecības gadījumā, tomēr tas sniegs pārliecību, ka konstrukciju montāža tika veikta ar pieredzējušu profesionāļu palīdzību. 

Lai saņemtu informāciju par projekta izmaksām un termiņiem, kā arī saņemtu citu informāciju, sazinieties ar mums telefoniski vai aizpildiet formu sadaļā KONTAKTI.

Sazināties ar mums