Angāri

Ātri būvējamo angāru celtniecība no metāla konstrukcijām

Mēs ražojam angārus no vieglām tērauda plānsienu konstrukcijām (VTPK ) un velmēta tērauda.

Šī tehnoloģija jau sen tiek plaši izmantota Eiropas valstīs un Kanādā. Ar tas palīdzību var ātri un ar minimālām izmaksām uzbūvēt dažādas komercijas celtnes: no nelielām saimniecības celtnēm līdz lieliem noliktavu kompleksiem.

Mūsu uzņēmumā jūs varat pasūtīt kvalitatīvu angāru, kas jums kalpos ilgu laiku. Mēs piedāvājam ātri būvējamo angāru konstrukciju projektēšanu un izgatavošanu, kā arī to montāžu pēc izdevīgām cenām. Kopējais objekta realizācijas termiņš nepārsniedz 1–3 mēnešus, atkarībā no projekta mēroga.

Vieglu metālisku konstrukciju angāru priekšrocības

1. Taupīšana uz dārgas spectehnikas izmantošanas un darba resursiem, kā arī būvniecības materiālu zemās izmaksas. 

Tā kā VTPK konstrukcija ir diezgan vienkārša un viegla, ar angāra būvniecību no metāla konstrukcijām tiks galā neliela speciālistu komanda. Tā kā konstrukciju savienošanā tiek izmantotas tikai skrūves, nav nepieciešams meklēt metinātāju. 

Angāra montāžai ir nepieciešama speciāla tehnika, kas tiek izvēlēta atkarībā no topoša angāra gabarītiem. 

2. Ātri būvējamā angāra no metāla konstrukcijām zemā cena.

Šī īpašība ir noteikta ar to, ka jūs pērkat ēku būvniecību tieši no ražotāja. Ēkai ir zema pašizmaksa, pateicoties gudri izveidotiem konstrukcijas risinājumiem, optimālai metālietilpībai un konstrukcijas sagatavošanai nosiltināšanai. 

3. Iespēja uzbūvēt augstas energoefektivitātes ēku. 

Mēs piedāvājam dažādus tipveida projektus. Vienā gadījumā tiek veidots "augstu" ātri būvējami metālkarkasa angāru projekti, ar proflapas pārklājumu. Citā gadījuma mēs piedāvājam projektus ar sendvičpaneļa apdari.

Pēdējā gadījumā projekts būs ekonomiski izdevīgs, pateicoties apkures izmaksām un telpu vēsināšanai.
Celtnes no proflapas izmaksā lētāk, līdztekus tās krietni pārspēj izturībā un drošībā citu "auksto" variantu – ātri būvējamos tentu angārus.

Ātri būvējamo angāru no metāla konstrukcijām izmēri

Ēkas laiduma platums: no 6 līdz 24 metriem bez balsta.
Augstums: uz sienas līdz zemas fermas joslai – līdz 9 metriem.
Garumam: nav ierobežojumu.
Karkasa veids: rāmjveida.

Sadarbību varianti

Mūsu uzņēmums piedāvā dažus sadarbības variantus angāru būvniecībā no vieglām metāliskām konstrukcijām. Atšķirības ir komplektācijās, sniedzamo pakalpojumu skaitā un cenā:

1.Karkasa ražošana un piegāde (tipiskam projektam). 

Šajā gadījumā jūs varat nopirkt tikai metālisku profilu komplektu un skrūves patstāvīgai karkasa būvēšanai. 

2. Angāra projektēšana pēc individuāla pasūtījuma un karkasa piegāde.

3. Karkasa un papildus komplektējošo materiālu piegāde (apdares materiāli, logi, durvis, vārti – pēc izvēles). 

4. Piedāvājam pilnu VTPK angāru būvniecību. Mēs veicam visus projekta būvniecības posmus – no ēkas projektēšanas un pamata būvniecībai līdz pilnai gatavas ēkas apdarei. 

Šajā gadījumā kopējās izmaksas būs nedaudz augstākas nekā patstāvīgas angāra būvniecības gadījumā, tomēr tas sniegs pārliecību, ka konstrukciju montāža tika veikta ar pieredzējušu profesionāļu palīdzību. 

Lai saņemtu informāciju par projekta izmaksām un termiņiem, kā arī saņemtu citu informāciju, sazinieties ar mums telefoniski vai aizpildiet formu sadaļā KONTAKTI.

Sazināties ar mums

Ātri būvējamie kombinētie angāru karkasi ("OLIMP" sērija)

Ātri būvējamie kombinētie angāru karkasi

Siltie angāri: tehniskās un ekspluatācijas priekšrocības

SIA "DEVOR" īsteno ātri būvējamo nosiltināto angāru celtniecību pēc izdevīgām cenām. Mēs piedāvājam jebkuru ražošanas uzdevumu kompleksa un efektīvus risinājumus. Pie mums ir iespējams pasūtīt dažādu izmēru un nozīmes ēku projektēšanu, ražošanu, montāžu un apdari.

Siltie angāri ir sarežģītas inženieru konstrukcijas. Tos izmanto kā tirdzniecības kompleksus un administratīvās celtnes, autoservisus, auto mazgātavas, lauksaimniecības un ražošanas ēkas u.c.

Nosiltināto angāru īpašības

Āti būvējamu nosiltinātu angāru atšķirības ir šādas:

  • zemas celtniecības izmaksas;
  • ekonomiskā ekspluatācija;
  • vieglāka pamatnes konstrukcija;
  • augsta izturība un noturība;
  • iespēja izmantot dažādu veidu darbībai;
  • ugunsdrošība;
  • mobilitāte.

Angāru sienu biezums tiek izrēķināts atkarībā no ēkas ekspluatācijas specifikas, vietas klimatiskajām īpašībām, pamatnes slodzes konstrukcijas īpašībām.

Siltinātos angāros ir paredzēti pilnvērtīgi norobežojošo konstrukciju karkasi, kas nodrošina ārsienu elementsecīgu montāžu. Tādējādi var ietaupīt materiālus un darbu.

Līdztekus šādam angāra siltināšanas veidam ir iespējams izmantot gatavas norobežojošās konstrukcijas – "LSC BALTIC GROUP" termopaneļus vai standarta sendvičpaneļus. Abi varianti ļauj visa gada garumā iekštelpās saglabāt optimālu mikroklimatu.

Ātri būvējamo silto angāru cena ir atkarīga no ēkas platības un funkcionalitātes. Lai noskaidrotu izmaksas un saņemtu būvniecības izmaksu plānu, sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā, kas ir norādīti sadaļā KONTAKTI.

Angāru konstrukcija

Karkass

"OLIMP" sērijas tipveida angārs ir karkasa celtne, ēkas konstruktīvā sistēma – rāmji un saites.

Kolonnas: no velmēta taisnstūra šķērsgriezuma tērauda.

Kopnes: no vertikāliem un virzošiem VTPK profiliem (C 350 markas tērauds, cinka biezums 275gr/m2).

Kopējo ēkas karkasa stingrumu nodrošina spraišļu sistēma, vertikālie un horizontālie savienojumi. Karkasa elementu savienošana ar unificētiem stiprināšanas mezgliem. Stiprināšanai tiek izmantotas cinkotas bultskrūves un skrūves.

Starp kolonnām uzstādīti sienu paneļu karkasi un gala paneļi ar vārtu, logu un durvju ailēm, sekojošai elementsecīgai sienu montāžai.

Pārsegumam ir koptura sistēma (jumta kopturi no C-veida VTPK profiliem, cinka biezums 275gr/m2),
kopturu solis līdz 2 m. Kopturu un karkasa elementu savienojums ar bultskrūvēm.

Piegādes komplektā ietilpst kolonnas no velmēta tērauda; kopnes, sienu un pārseguma kopturi no VTPK profiliem; stiprināšanas elementi.

Norobežojošās konstrukcijas

Nesiltināts variants (bāzes komplektācija): cinkotas С-21 markas tērauda profilloksnes 0,45 х 1000 mm + papildelementi un stiprinājumi. Iespējamas profilloksnes ar polimēru pārklājumu, RAL krāsu palete (pēc pieprasījuma, nav iekļauts bāzes komplektācijā).

Siltinātais variants (bāzes komplektācija): gatavi sendvičpaneļi (biezums 100 mm, RAL krāsu palete) vai sendvičpaneļi elementsecīgai montāžai (biezums 100 mm, RAL krāsu palete) + fasona un stiprinājuma elementi.

Jumta segums

Nesiltināts variants (bāzes komplektācija): cinkotas HC-35 markas tērauda profilloksnes 0,5 х 1000 mm + papildelementi un stiprinājumi (bāzes komplektācija). Iespējamas profilloksnes ar polimēru pārklājumu, RAL krāsu palete (pēc pieprasījuma, nav iekļauts bāzes komplektācijā).

Nosiltināts variants (pamata komplektācija): gatavi sendvičpaneļi (biezums 60–200 mm, RAL krāsu palete) vai sendvičpaneļi elementsecīgai montāžai (biezums 60–200 mm, RAL krāsu palete) + fasona un stiprinājuma elementi.

Loģi

Pamata komplektācija: PVC logi ar vienkameras stikla paketi, slēgtie. 

Ir iespējami jebkuri citi varianti pēc pieprasījuma.

Vārti

Pamata komplektācija: veramie vārti rūpnieciska tipa ēkām. 

Ir iespējami jebkuri citi varianti pēc pieprasījuma.

Ieejas durvis

Pamata komplektācija: metāliskas durvis ar slēdzeni.

Ir iespējami jebkuri citi varianti pēc pieprasījuma.

Cenā ietilpst iepriekš minēto elementu ražošana un to izkraušana izjauktā veidā. 

Piegāde un montāža tiek apmaksāta atsevišķi.

Sazināties ar mums