Par SIA "DEVOR BŪVE"

SIA "DEVOR BŪVE"

SIA "DEVOR BŪVE" ir profesionāla būvniecības firma, kas ātri un kvalitatīvi izpilda savu darbu, uzņemas atbildību par savu darbību un garantē perfektus rezultātus.

SIA "DEVOR BŪVE" realizē dažādu mērogu celtniecības, rekonstrukcijas un renovācijas projektus visā Latvijas teritorijā un ārvalstīs. Kvalificētu speciālistu komanda nodrošina celtniecības darbu drošību, kontroli un kvalitāti katram mūsu klientam.

SIA "DEVOR BŪVE" piedāvā saviem klientiem dažādu tipu metāliskās konstrukcijas, sienas termopaneļus, cinkotus profilus, sendvičpaneļus jumtiem un sienām ar minerālvates un poliuretāna (PUR, PIR) pildījumiem, dažādus fasādes materiālus ar komplektējošām detaļām.

Drīzumā uzņēmuma preču sortiments tiks papildināts ar žogu sistēmām, pneimoangāriem un citu mūsdienīgu produkciju.

Uzņēmums ir ekskluzīvs Eiropas pārstāvis uzņēmumam "LSC BALTIC GROUP", kas ir Ziemeļeiropā lielākais vieglo plānsienu tērauda konstrukciju ražotājs.

SIA "DEVOR BŪVE" mērķis ir vieglo tērauda plānsienu konstrukciju tehnoloģijas (VTPK) attīstība un popularizācija.

Tā ir ātras paneļu un karkasu uzstādīšanas tehnoloģija. Tas pamatā ir perforēta un neperforēta metāliska profila izmantošana ēkas pamata veidā, kā arī sienu paneļu pielietošana, kas ir izgatavoti uz metāliska profila pamata. Tehnoloģija ir lietojama arī žogu konstrukcijās.

VTPK tehnoloģija – tā ir energoefektīvas būvniecības tehnoloģija, kas palīdz manāmi samazināt celtniecības izmaksas un projekta realizācijas termiņus, salīdzinājumā ar tradicionālām celtniecības tehnoloģijām.

Uzņēmums piedāvā saviem klientiem inovatīvu būvniecības paņēmienu, kas palīdz ne tikai optimizēt, bet arī samazināt ēkas izturēšanas izmaksas, pateicoties augstai energoefektivitātei.

Nepieciešamības gadījumā mēs nodrošinām saviem klientiem pilnu projekta vadību – sākot no būvprojekta izstrādes un būvatļaujas saņemšanas līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā.

Sazināties ar mums

Partneri

SIA "DEVOR BŪVE" izvēlas un sadarbojas tikai ar drošiem un pārbaudītiem partneriem:

Būvuzraugi logo

SIA "Būvuzraugi LV"

Angāri un paviljoni

SIA "Angāri un paviljoni"

SIA "AKB Būve"

SIA "AKB Būve"

SIA "Exso Balt" logo

SIA "ExsoBalt"